Logo Vakantiehuisjes.be Logo Vakantiehuisjes.be
  • Actueel & betrouwbaar
  • Direct boeken
  • Lage prijzen

VILLA MIMA II

|
Bekijk op kaart
VILLA MIMA II
VILLA MIMA II
VILLA MIMA II
+ 37 foto's
VILLA MIMA II
€628,20 v.a. prijs per nacht

De laagste prijsgarantie!

Heb je een vraag over dit vakantiehuis?

Neem contact met ons op

  • Afwasmachine
  • Tuin
  • Wasmachine
  • Wifi
  • Barbecue
  • Oven / magnetron
  • Douche
  • Airco
Alle voorzieningen

Omschrijving

Vakantieparadijs met hydromassagebad voor 8 personen

Als je op zoek bent naar zonneschijn, muziek, late diners en een strak schema, dan biedt Villa Mima precies de juiste energie. Deze moderne duplexvilla voor acht personen ligt in Kaštel Sućurac, net buiten Split, en biedt ruimte om te ontspannen, tot rust te komen en de cyclus de hele week te herhalen.
Boven is slapen eenvoudig en comfortabel met vier slaapkamers met airconditioning - drie tweepersoonskamers en een flexibele kamer met twee eenpersoonsbedden die tot een tweepersoonsbed kunnen worden samengevoegd. Twee en-suite badkamers zorgen voor privacy, terwijl een gedeelde familiebadkamer ervoor zorgt dat de ochtenden soepel verlopen. Iedereen heeft zijn eigen rustplek voordat de volgende ronde begint.

Beneden komt de vaart erin. De woonkamer biedt voldoende ruimte om samen te komen met comfortabele zitgelegenheid, een eettafel en een tv, gevolgd door een open keuken die perfect is voor een gezamenlijk ontbijt, een afhaalmaaltijd na een dagje strand of een playlist voor de late uurtjes. Grote glazen deuren leiden direct naar het terras, waardoor de overgang van binnen naar het zwembad naadloos verloopt. Een gastentoilet zorgt voor gemak zonder de sfeer te verstoren.

Buiten is alles in je voordeel. Ontspan bij het privézwembad met hydromassage en waterval, relax op de ligstoelen of geniet van een verfrissende douche in de buitendouche. De omheinde tuin biedt een privéplek om te barbecueën, en de parkeergelegenheid op eigen terrein zorgt voor extra gemak. Met internettoegang, een wasmachine, een droger en een kinderbedje is de villa van alle gemakken voorzien voor een comfortabel verblijf.

Cafés, bakkerijen en bars liggen op loopafstand. De stranden zijn vlakbij voor een spontane duik. Als de groep meer wil, zijn Split voor het nachtleven of Trogir voor een drankje bij zonsondergang een makkelijke keuze.

Belangrijke informatie
Populaire filters Wifi
Type vakantiehuisje Villa
Over het vakantiehuisje

Voorzieningen

Dit maakt jouw verblijf onvergetelijk

Faciliteiten
Voorzieningen
  • Afwasmachine
  • Airco
  • Barbecue
  • Douche
  • Oven / magnetron
  • Tuin
  • Tv
  • Wasmachine
  • Wifi

Op de kaart

Alle informatie die je nodig hebt voor de juiste beslissing!

Het weer
Weather Icon 16°C Zonnig
Minimaal 12°C
Maximaal 19°C
Komende dagen
  • di. 20 19°/12° 19%
  • wo. 21 18°/17° 79%
  • do. 22 20°/16° 71%
  • vr. 23 19°/13° 42%
  • za. 24 19°/12° 69%

Het klimaat in Kaštel Sućurac

Het weer het gehele jaar

Maand Temperatuur (°C) Luchtvochtigheid (%) Neerslagsom (mm)
Januari 12°/5° 70% 90 mm
Februari 13°/6° 68% 80 mm
Maart 16°/8° 66% 70 mm
April 19°/11° 63% 65 mm
Mei 24°/15° 60% 55 mm
Juni 28°/19° 57% 40 mm
Juli 31°/22° 55% 25 mm
Augustus 31°/22° 56% 40 mm
September 27°/18° 60% 60 mm
Oktober 22°/14° 64% 90 mm
November 17°/10° 69% 110 mm
December 13°/6° 72% 100 mm

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over deze accommodatie

Mag ik mijn huisdieren meenemen naar VILLA MIMA II?
Nee, het is niet toegestaan om huisdieren mee te nemen naar VILLA MIMA II
Is er wifi beschikbaar bij VILLA MIMA II?
Ja, deze accommodatie beschikt over wifi en wifi.
Is er airco aanwezig bij VILLA MIMA II?
Ja, VILLA MIMA II beschikt over [[ac-snippet:all_property_values]]
Wat zijn de in- en uitchecktijden voor VILLA MIMA II?
Inchecken kan vanaf 16:00 en uitchecken tot 10:00.
Heeft VILLA MIMA II een bad?
Nee, VILLA MIMA II heeft geen bad.
Kan ik mijn auto parkeren bij VILLA MIMA II?
Nee, het is niet mogelijk om je auto op het terrein van de accommodatie te parkeren.
Kan ik zwemmen bij VILLA MIMA II?
Ja, VILLA MIMA II beschikt over een zwembad.

Andere accommodaties in de buurt

Misschien vind je dit ook leuk

Direct te boeken
Vinka mit schönem Meerblick
Direct te boeken
Villa Ana with Outdoor Pool, Sauna and Hot-Tub - Six Bedroom Villa with Outdoor Pool, Sauna and Hot-Tub
Direct te boeken
Luxeriose Villa Meri
Luxeriose Villa Meri
Wasmachine Wifi Airco Barbecue
Direct te boeken
Villa Olea- Pool, Grill, Nähe Flughafen Split
Direct te boeken
Apartment Marinely
Direct te boeken
313550
313550
Sauna Koelkast Tuin Wasmachine
Direct te boeken
Queen Ahn with heated pool
Queen Ahn with heated pool
Wifi Barbecue Oven / magnetron Zwembad (gemeenschappelijk)
Direct te boeken
Haus in Kastel Sucurac mit Garten und BBQ
Plaatsen in de buurt
VILLA MIMA II

Kroatië - Split-Dalmatie - Kaštel Sućurac

Fotoboek
Filteren:
badkamers
VILLA MIMA II - Buitenkant zomer
VILLA MIMA II - Zwembad
VILLA MIMA II - Woonkamer
VILLA MIMA II - Eetkamer
VILLA MIMA II - Keuken
VILLA MIMA II - Slaapkamer
VILLA MIMA II - Tuinen zomer
VILLA MIMA II - Buitenkant zomer
VILLA MIMA II - Overloop
VILLA MIMA II - Buitenkant zomer
VILLA MIMA II - Buitenkant zomer
VILLA MIMA II - Zwembad
VILLA MIMA II - Zwembad
VILLA MIMA II - Zwembad
VILLA MIMA II - Woonkamer
VILLA MIMA II - Woonkamer
VILLA MIMA II - Woonkamer
VILLA MIMA II - Woonkamer
VILLA MIMA II - Eetkamer
VILLA MIMA II - Keuken
VILLA MIMA II - Slaapkamer
VILLA MIMA II - Slaapkamer
VILLA MIMA II - Slaapkamer
VILLA MIMA II - Slaapkamer
VILLA MIMA II - Slaapkamer
VILLA MIMA II - Slaapkamer
VILLA MIMA II - Slaapkamer
VILLA MIMA II - Slaapkamer
VILLA MIMA II - Slaapkamer
VILLA MIMA II - Slaapkamer
VILLA MIMA II - Badkamer
VILLA MIMA II - Badkamer
VILLA MIMA II - Badkamer
VILLA MIMA II - Buitenkant zomer
VILLA MIMA II - Badkamer
VILLA MIMA II - Badkamer
VILLA MIMA II - Badkamer
VILLA MIMA II - Terrasbalkon
VILLA MIMA II - Tuinen zomer
VILLA MIMA II - Sfeer
1/ 40