Logo Vakantiehuisjes.be Logo Vakantiehuisjes.be
  • Actueel & betrouwbaar
  • Direct boeken
  • Lage prijzen

Huis in Deense stijl nabij het stadscentrum

|
Bekijk op kaart
fallback Huis in Deense stijl nabij het stadscentrum
fallback Huis in Deense stijl nabij het stadscentrum
fallback Huis in Deense stijl nabij het stadscentrum
fallback Huis in Deense stijl nabij het stadscentrum
€103,07 v.a. prijs per nacht

De laagste prijsgarantie!

Heb je een vraag over dit vakantiehuis?

Neem contact met ons op

  • Sauna
  • Bubbelbad / Hot tub
  • Afwasmachine
  • Tuin
  • Wasmachine
  • Wifi
  • Vriezer
  • Verwarming
Alle voorzieningen

Omschrijving

Huis in Deense stijl nabij het stadscentrum

Dit vakantiehuis, gebouwd in Deense stijl, ligt in het Noordzeestrandpark Friedrichskoog, op korte loop- of fietsafstand van het stadscentrum. De houten lambrisering en hoge, schuine plafonds geven het huis een gezellige, uitnodigende en ruime sfeer. In de woonkamer kunt u op koelere avonden ontspannen bij de warme houtkachel of voor de satelliettelevisie op de loungestoelen of de hoekbank. Geniet van het unieke uitzicht door de grote panoramische ramen van uw vakantiehuis. Ontspan na een lange wandeling in de sauna of de onlangs gerenoveerde whirlpool. Het huis beschikt over drie slaapkamers, een comfortabele woonkamer met een houtkachel en een badkamer met een wasmachine/droger. De lichte, open keuken is uitgerust met moderne apparatuur – ideaal om samen te koken en de dag te beginnen met een ontbijt in de ochtendzon. Geniet van maaltijden aan de rustieke massief houten eettafel met nieuwe stoelen. En als de zon 's avonds langzaam ondergaat, nodigt het grote houten terras met comfortabel tuinmeubilair en een barbecue u uit om de dag af te sluiten met een glas wijn. We hopen dat u zich net zo thuis voelt in ons vakantiehuis als wij – en dat uw vakantie een onvergetelijke ervaring wordt. Kort voor uw aankomstdatum kan een borgsom worden gevraagd. Deze borgsom zorgt ervoor dat uw verblijf soepel verloopt en dekt eventuele extra kosten voor diensten of nutsvoorzieningen. De borgsom dekt het verbruik van nutsvoorzieningen tijdens uw verblijf, evenals eventuele extra diensten. Het uiteindelijke bedrag wordt aangepast op basis van de daadwerkelijke meterstanden en het gebruik van extra diensten. Een eventueel resterend bedrag wordt binnen 21 dagen na uw vertrek aan u terugbetaald. De borgsom dient slechts als vooruitbetaling voor diensten waarvoor u anders zou betalen en zorgt voor een soepel verblijf en een vlotte uitcheckprocedure.

Belangrijke informatie
Populaire filters Wellness
Type vakantiehuisje Vakantiehuis
Over het vakantiehuisje

Voorzieningen

Dit maakt jouw verblijf onvergetelijk

Faciliteiten
Voorzieningen
  • Afwasmachine
  • Bad
  • Barbecue
  • Douche
  • Koelkast
  • Oven / magnetron
  • Tuin
  • Tv
  • Verwarming
  • Vriezer
  • Wasmachine
  • Wifi
Verblijf
Wellness
  • Bubbelbad / Hot tub
  • Sauna
  • Stoombad

Op de kaart

Alle informatie die je nodig hebt voor de juiste beslissing!

Het weer
Weather Icon 14°C Helder
Minimaal 12°C
Maximaal 21°C
Komende dagen
  • wo. 01 21°/13° 12%
  • do. 02 20°/15° 75%
  • vr. 03 18°/15° 78%
  • za. 04 19°/16° 36%
  • zo. 05 16°/15° 34%

Het klimaat in Friedrichskoog-Spitze

Het weer het gehele jaar

Maand Temperatuur (°C) Luchtvochtigheid (%) Neerslagsom (mm)
Januari /-1° 85% 55 mm
Februari /-1° 82% 42 mm
Maart /1° 79% 48 mm
April 11°/3° 74% 35 mm
Mei 16°/7° 73% 41 mm
Juni 19°/10° 75% 56 mm
Juli 21°/13° 76% 66 mm
Augustus 21°/13° 78% 72 mm
September 18°/10° 78% 64 mm
Oktober 13°/6° 80% 57 mm
November /3° 84% 57 mm
December /0° 86% 60 mm

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over deze accommodatie

Mag ik mijn huisdieren meenemen naar Huis in Deense stijl nabij het stadscentrum?
Ja, je mag 2 huisdieren meenemen naar Huis in Deense stijl nabij het stadscentrum
Is er wifi beschikbaar bij Huis in Deense stijl nabij het stadscentrum?
Ja, deze accommodatie beschikt over wifi en wifi.
Is er airco aanwezig bij Huis in Deense stijl nabij het stadscentrum?
Nee, deze er is op deze accommodatie geen airco aanwezig.
Wat zijn de in- en uitchecktijden voor Huis in Deense stijl nabij het stadscentrum?
Inchecken kan vanaf 16:00 en uitchecken tot 10:00.
Heeft Huis in Deense stijl nabij het stadscentrum een bad?
Ja, Huis in Deense stijl nabij het stadscentrum beschikt over een bad.
Kan ik mijn auto parkeren bij Huis in Deense stijl nabij het stadscentrum?
Nee, het is niet mogelijk om je auto op het terrein van de accommodatie te parkeren.
Kan ik zwemmen bij Huis in Deense stijl nabij het stadscentrum?
Nee, er zijn geen zwemfaciliteiten Huis in Deense stijl nabij het stadscentrum aanwezig.

Andere accommodaties in de buurt

Misschien vind je dit ook leuk

Direct te boeken
91367
91367
Koelkast Wasmachine Wifi Vriezer
Direct te boeken
Reihenhaus in Friedrichskoog-Spitze-kleiner Steert 6
Direct te boeken
79437
79437
Koelkast Wasmachine Wifi Vriezer
Direct te boeken
Steert 2
Steert 2
Wifi Openhaard Appartement Koelkast
Direct te boeken
Reihenhaus Friedrichskoog-Spitze Kleiner Steert 4
Direct te boeken
22665
22665
Koelkast Tuin Wasmachine Wifi
Direct te boeken
Heimathafen Friko
Direct te boeken
Süderpiep
Süderpiep
Wifi Openhaard Vrijstaand Koelkast
Plaatsen in de buurt