Logo Vakantiehuisjes.be Logo Vakantiehuisjes.be
  • Actueel & betrouwbaar
  • Direct boeken
  • Lage prijzen

ANGOLA 1002

|
Bekijk op kaart
ANGOLA 1002
ANGOLA 1002
ANGOLA 1002
+ 18 foto's
ANGOLA 1002
€49,56 v.a. prijs per nacht

De laagste prijsgarantie!

Heb je een vraag over dit vakantiehuis?

Neem contact met ons op

  • Lift
  • Wifi
  • Koelkast
  • Vriezer
  • Oven / magnetron
  • Douche
  • Appartementencomplex
  • Appartement
Alle voorzieningen

Omschrijving

Penthouse kust met uitzicht op het achterland

Dit gezellige penthouse, gelegen op de bovenste verdieping aan de Prosper Poulletstraat in Middelkerke, biedt een prachtig, zonovergoten uitzicht over het uitgestrekte achterland en een glimp van de zee. Het rookvrije appartement is bereikbaar via een handige lift en verwelkomt gasten in een lichte, betegelde woonruimte, ontworpen voor een ontspannen vakantie aan zee. Een ruim, zonnig terras met comfortabel tuinmeubilair, een eettafel en ligstoelen vormt een ideale buitenplek om te relaxen in de zon.
Binnen combineert de open indeling naadloos de woonkamer – met een comfortabele tweepersoons slaapbank en digitale televisie – met een volledig uitgeruste keuken met combi-oven, koelkast, vriezer en koffiezetapparaat. Een aparte slaapnis is voorzien van een ingebouwd stapelbed met zachte donzen dekbedden, waardoor het appartement geschikt is voor maximaal vier gasten. Een schone, moderne badkamer met douche en toilet completeert de indeling.
Het appartement is gelegen in een rustige woonwijk dicht bij alle voorzieningen en biedt alle essentiële moderne gemakken, zoals draadloos internet, een stofzuiger en een rookvrije omgeving. Of u nu geniet van de zon op het privéterras of van het schilderachtige uitzicht op het achterland, dit charmante penthouse biedt een vredig en verfrissend toevluchtsoord aan de Belgische kust.

Belangrijke informatie
Populaire filters Wifi
Type vakantiehuisje Appartement
Over het vakantiehuisje
  • Gelegen inMiddelkerke
  • Aankomst vanaf 14:00 tot 17:00
  • Vertrektijd 10:00

Voorzieningen

Dit maakt jouw verblijf onvergetelijk

Faciliteiten
Mindervaliden
  • Lift
Voorzieningen
  • Douche
  • Koelkast
  • Oven / magnetron
  • Tv
  • Vriezer
  • Wifi

Het klimaat in Middelkerke

Het weer het gehele jaar

Maand Temperatuur (°C) Luchtvochtigheid (%) Neerslagsom (mm)
Januari 6°/2° 85% 65 mm
Februari 7°/2° 83% 50 mm
Maart 10°/4° 80% 55 mm
April 13°/6° 78% 45 mm
Mei 16°/9° 78% 50 mm
Juni 19°/12° 78% 55 mm
Juli 21°/14° 77% 65 mm
Augustus 21°/14° 78% 70 mm
September 19°/12° 80% 60 mm
Oktober 15°/9° 82% 70 mm
November 10°/5° 85% 75 mm
December 7°/3° 86% 70 mm

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over deze accommodatie

Mag ik mijn huisdieren meenemen naar ANGOLA 1002?
Nee, het is niet toegestaan om huisdieren mee te nemen naar ANGOLA 1002
Is er wifi beschikbaar bij ANGOLA 1002?
Ja, deze accommodatie beschikt over wifi en wifi.
Is er airco aanwezig bij ANGOLA 1002?
Nee, deze er is op deze accommodatie geen airco aanwezig.
Wat zijn de in- en uitchecktijden voor ANGOLA 1002?
Inchecken kan vanaf 14:00 en uitchecken tot 10:00.
Heeft ANGOLA 1002 een bad?
Nee, ANGOLA 1002 heeft geen bad.
Kan ik mijn auto parkeren bij ANGOLA 1002?
Nee, het is niet mogelijk om je auto op het terrein van de accommodatie te parkeren.
Kan ik zwemmen bij ANGOLA 1002?
Nee, er zijn geen zwemfaciliteiten ANGOLA 1002 aanwezig.

Andere accommodaties in de buurt

Misschien vind je dit ook leuk

Direct te boeken
EMPERADO 0602/ 6B
EMPERADO 0602/ 6B
Wasmachine Koelkast Vriezer Oven / magnetron
Direct te boeken
Mathilde - 0601
Mathilde - 0601
Lift Koelkast Wasmachine Vriezer
Direct te boeken
Marianne I - 0501 + box 16 (Ile de France)
Direct te boeken
Emperador - 0401
Emperador - 0401
Lift Koelkast Vriezer Wifi
Direct te boeken
DIRECTOR 0201/ AC2
DIRECTOR 0201/ AC2
Koelkast Vriezer Oven / magnetron Wifi
Direct te boeken
Lakme - 0801 + box 16 (Villa Georges II)
Direct te boeken
SENATOR 0701/ 7A
SENATOR 0701/ 7A
Lift Oven / magnetron Wifi Douche
Direct te boeken
SENATOR 0702
SENATOR 0702
Koelkast Wifi Oven / magnetron Douche
Plaatsen in de buurt
ANGOLA 1002

België - West-Vlaanderen - Middelkerke

Fotoboek
Filteren:
badkamers
ANGOLA 1002 - Woonkamer
ANGOLA 1002 - Keuken
ANGOLA 1002 - Slaapkamer
ANGOLA 1002 - Terrasbalkon
ANGOLA 1002 - Eetkamer
ANGOLA 1002 - Terrasbalkon
ANGOLA 1002 - Hal-ontvangst
ANGOLA 1002 - Woonkamer
ANGOLA 1002 - Woonkamer
ANGOLA 1002 - Woonkamer
ANGOLA 1002 - Woonkamer
ANGOLA 1002 - Woonkamer
ANGOLA 1002 - Keuken
ANGOLA 1002 - Keuken
ANGOLA 1002 - Slaapkamer
ANGOLA 1002 - Badkamer
ANGOLA 1002 - Terrasbalkon
ANGOLA 1002 - Terrasbalkon
ANGOLA 1002 - Terrasbalkon
ANGOLA 1002 - Uitzicht zomer
ANGOLA 1002 - Uitzicht zomer
1/ 21