Logo Vakantiehuisjes.be Logo Vakantiehuisjes.be
  • Actueel & betrouwbaar
  • Direct boeken
  • Lage prijzen

Chalet Bärgheimet

|
Bekijk op kaart
Chalet Bärgheimet
Chalet Bärgheimet
Chalet Bärgheimet
+ 34 foto's
Chalet Bärgheimet
€398,68 v.a. prijs per nacht

De laagste prijsgarantie!

Heb je een vraag over dit vakantiehuis?

Neem contact met ons op

  • Afwasmachine
  • Wasmachine
  • Wifi
  • Vriezer
  • Barbecue
  • Verwarming
  • Douche
  • Parkeerplaats
Alle voorzieningen

Omschrijving

Binnen

"Chalet Bärgheimet", chalet 4-kamers 120 m2. Woonkamer met zwedenkachel en TV. 1 kamer met 1 2-pers bed. 1 kamer met 2 bedden. 1 kamer, 2 stapelbedden. Keuken (oven, afwasmachine, 4 keramische glas kookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine). Bad/WC, douche/WC. Elektrische verwarming. Terras gedeeltelijk overdekt. Terrasmeubelen. Uitzicht op de bergen. Ter beschikking: wasmachine, droger, kinderbed, haardroger. Internet (WiFi, gratis). Niet rokers woning. Rookmelders.

Buiten

Chalet vrijstaand. 350 m van het centrum van Saas-Fee, drukke ligging, 500 m van het skigebied. Voor medegebruik: terrein 500 m2, tuin 380 m2. Barbecue. Voor alleengebruik: terras, tuinmeubelen. In het huis: berging voor ski's. Openbare parkeerplaatsen in de straat extra. Bushalte 650 m. Skilift 500 m, skipisten 700 m, skibushalte 80 m. De eigenaar woont op hetzelfde terrein.

Belangrijke informatie
Populaire filters Wifi
Over het vakantiehuisje
  • Gelegen inSaas-Fee
  • Aankomst vanaf 16:00 tot 19:00
  • Vertrektijd 10:00

Voorzieningen

Dit maakt jouw verblijf onvergetelijk

Faciliteiten
Voorzieningen
  • Afwasmachine
  • Barbecue
  • Douche
  • Oven / magnetron
  • Parkeerplaats
  • Tv
  • Verwarming
  • Vriezer
  • Wasmachine
  • Wifi

Het klimaat in Saas-Fee

Het weer het gehele jaar

Maand Temperatuur (°C) Luchtvochtigheid (%) Neerslagsom (mm)
Januari -1°/-7° 75% 70 mm
Februari 0°/-7° 72% 65 mm
Maart 3°/-4° 70% 70 mm
April 7°/-1° 67% 60 mm
Mei 12°/2° 66% 80 mm
Juni 16°/6° 67% 95 mm
Juli 19°/8° 70% 100 mm
Augustus 18°/8° 73% 90 mm
September 15°/5° 73% 80 mm
Oktober 10°/1° 73% 70 mm
November 4°/-3° 75% 75 mm
December 1°/-6° 76% 70 mm

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over deze accommodatie

Mag ik mijn huisdieren meenemen naar Chalet Bärgheimet?
Nee, het is niet toegestaan om huisdieren mee te nemen naar Chalet Bärgheimet
Is er wifi beschikbaar bij Chalet Bärgheimet?
Ja, deze accommodatie beschikt over wifi en wifi.
Is er airco aanwezig bij Chalet Bärgheimet?
Nee, deze er is op deze accommodatie geen airco aanwezig.
Wat zijn de in- en uitchecktijden voor Chalet Bärgheimet?
Inchecken kan vanaf 16:00 en uitchecken tot 10:00.
Heeft Chalet Bärgheimet een bad?
Nee, Chalet Bärgheimet heeft geen bad.
Kan ik mijn auto parkeren bij Chalet Bärgheimet?
Ja, Chalet Bärgheimet beschikt over een eigen parkeerpaats.
Kan ik zwemmen bij Chalet Bärgheimet?
Nee, er zijn geen zwemfaciliteiten Chalet Bärgheimet aanwezig.

Andere accommodaties in de buurt

Misschien vind je dit ook leuk

Direct te boeken
Du Glacier A3 Appartement/Fewo Appartement/Fewo
Direct te boeken
Du Glacier B3 Appartement/Fewo Appartement/Fewo
Direct te boeken
Haus Colorado Appartement/Fewo Appartement/Fewo
Haus Colorado Appartement/Fewo Appartement/Fewo
Afwasmachine Wifi Vriezer Oven / magnetron
Direct te boeken
Heinrida Appartement/Fewo 10-Bettwohnung
Heinrida Appartement/Fewo 10-Bettwohnung
Afwasmachine Wasmachine Wifi Vriezer
Direct te boeken
Maria Appartement/Fewo 4-Bettwohnung Nr. 1
Direct te boeken
Maria Appartement/Fewo 4-Bettwohnung Nr. 5
Direct te boeken
Maria Appartement/Fewo 4-Bettwohnung Nr. 4
Direct te boeken
Waldrain 5 Appartement/Fewo Appartement/Fewo
Waldrain 5 Appartement/Fewo Appartement/Fewo
Afwasmachine Wifi Vriezer Oven / magnetron
Plaatsen in de buurt
Chalet Bärgheimet

Zwitserland - Wallis - Saas-Fee

Fotoboek
Filteren:
badkamers
Chalet Bärgheimet - Buiten
Chalet Bärgheimet - Buiten
Chalet Bärgheimet - Binnen
Chalet Bärgheimet - Binnen
Chalet Bärgheimet - Binnen
Chalet Bärgheimet - Binnen
Chalet Bärgheimet - Binnen
Chalet Bärgheimet - Buiten
Chalet Bärgheimet - Binnen
Chalet Bärgheimet - Binnen
Chalet Bärgheimet - Binnen
Chalet Bärgheimet - Binnen
Chalet Bärgheimet - Binnen
Chalet Bärgheimet - Buiten
Chalet Bärgheimet - Binnen
Chalet Bärgheimet - Binnen
Chalet Bärgheimet - Binnen
Chalet Bärgheimet - Buiten
Chalet Bärgheimet - Binnen
Chalet Bärgheimet - Binnen
Chalet Bärgheimet - Binnen
Chalet Bärgheimet - Binnen
Chalet Bärgheimet - Buiten
Chalet Bärgheimet - Binnen
Chalet Bärgheimet - Binnen
Chalet Bärgheimet - Binnen
Chalet Bärgheimet - Binnen
Chalet Bärgheimet - Binnen
Chalet Bärgheimet - Buiten
Chalet Bärgheimet - Buiten
Chalet Bärgheimet - Omgeving
Chalet Bärgheimet - Omgeving
Chalet Bärgheimet - Omgeving
Chalet Bärgheimet - Omgeving
Chalet Bärgheimet - Omgeving
Chalet Bärgheimet - Omgeving
Chalet Bärgheimet - Omgeving
1/ 37