CIVICO36 - FEELS LIKE HOME
Bekijk op kaart
CIVICO36 - FEELS LIKE HOME
CIVICO36 - FEELS LIKE HOME
CIVICO36 - FEELS LIKE HOME
+ 35 foto's
CIVICO36 - FEELS LIKE HOME
De laagste prijsgarantie!
Heb je een vraag over dit vakantiehuis?
Neem contact met ons op
  • Wifi
  • Appartement
  • Aan zee
  • Afwasmachine
  • Wasmachine
  • Vriezer
  • Verwarming
  • Douche
Alle voorzieningen
Omschrijving
Civico36 voelt als thuis
Belangrijke informatie
Populaire filters Aan zee
Type vakantiehuisje Appartement
Over het vakantiehuisje
  • Gelegen inCagliari
  • Aankomst vanaf 00:00 tot 00:00
  • Vertrektijd 00:00
Voorzieningen
Dit maakt jouw verblijf onvergetelijk
Faciliteiten
Voorzieningen
  • Afwasmachine
  • Airco
  • Douche
  • Koelkast
  • Oven / magnetron
  • Tv
  • Verwarming
  • Vriezer
  • Wasmachine
  • Wifi
Op de kaart
Alle informatie die je nodig hebt voor de juiste beslissing!
Het weer
Weather Icon 21°C Zonnig
Minimaal 12°C
Maximaal 22°C
Komende dagen
  • vr. 15 22°/12° 0%
  • za. 16 20°/13° 100%
  • zo. 17 20°/12° 89%
  • ma. 18 22°/11° 0%
  • di. 19 23°/13° 0%
Het klimaat in Cagliari
Het weer het gehele jaar
Maand Temperatuur (°C) Luchtvochtigheid (%) Neerslagsom (mm)
Januari 15°/6° 75% 40 mm
Februari 15°/6° 72% 36 mm
Maart 17°/8° 70% 34 mm
April 20°/10° 69% 32 mm
Mei 24°/13° 67% 19 mm
Juni 29°/17° 62% 7 mm
Juli 32°/20° 58% 2 mm
Augustus 32°/21° 59% 6 mm
September 29°/18° 65% 27 mm
Oktober 24°/15° 71% 47 mm
November 19°/10° 75% 51 mm
December 15°/7° 76% 46 mm