Logo Vakantiehuisjes.be Logo Vakantiehuisjes.be
  • Actueel & betrouwbaar
  • Direct boeken
  • Lage prijzen

Duinenwaecke - 0001

|
Bekijk op kaart
Duinenwaecke - 0001
Duinenwaecke - 0001
Duinenwaecke - 0001
+ 35 foto's
Duinenwaecke - 0001
€95,32 €81,64 v.a. prijs per nacht

De laagste prijsgarantie!

Heb je een vraag over dit vakantiehuis?

Neem contact met ons op

  • Gelijkvloers
  • Afwasmachine
  • Wasmachine
  • Vriezer
  • Tv
  • Oven / magnetron
  • Bad
  • Kinderstoel
Alle voorzieningen

Omschrijving

Gelijkvloers appartement vlak bij strand.

Lichtrijk gelijkvloers appartement in Oostende, vlak bij strand en zeedijk. 2 slaapkamers (1 dubbel bed en zetelbed, 2 enkele bedden). Ruime woonkamer met toegang tot een zonnig, zuidgericht terras. Moderne open keuken, 2 badkamers (douche en ligbad/douche), apart toilet en wasmachine. Tramhalte vlakbij.

Wifi: ja. Parking niet inbegrepen. Lakens en handdoeken zelf meebrengen.

Over het vakantiehuisje
  • Gelegen inOostende
  • Aankomst vanaf 10:00 tot 17:30
  • Vertrektijd 11:00

Voorzieningen

Dit maakt jouw verblijf onvergetelijk

Faciliteiten
Mindervaliden
  • Gelijkvloers
Voorzieningen
  • Afwasmachine
  • Bad
  • Douche
  • Koelkast
  • Oven / magnetron
  • Tv
  • Vriezer
  • Wasmachine

Het klimaat in Mariakerke

Het weer het gehele jaar

Maand Temperatuur (°C) Luchtvochtigheid (%) Neerslagsom (mm)
Januari 6°/2° 85% 65 mm
Februari 7°/2° 82% 50 mm
Maart 10°/4° 80% 55 mm
April 13°/6° 78% 40 mm
Mei 17°/9° 77% 50 mm
Juni 19°/12° 78% 60 mm
Juli 22°/14° 77% 65 mm
Augustus 22°/14° 78% 70 mm
September 19°/12° 80% 65 mm
Oktober 15°/9° 83% 80 mm
November 10°/5° 86% 75 mm
December 7°/3° 87% 75 mm

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over deze accommodatie

Mag ik mijn huisdieren meenemen naar Duinenwaecke - 0001?
Ja, je mag 1 huisdieren meenemen naar Duinenwaecke - 0001
Is er wifi beschikbaar bij Duinenwaecke - 0001?
Nee, er is geen aanwezig op deze accommodatie.
Is er airco aanwezig bij Duinenwaecke - 0001?
Nee, deze er is op deze accommodatie geen airco aanwezig.
Wat zijn de in- en uitchecktijden voor Duinenwaecke - 0001?
Inchecken kan vanaf 10:00 en uitchecken tot 11:00.
Heeft Duinenwaecke - 0001 een bad?
Ja, Duinenwaecke - 0001 beschikt over een bad.
Kan ik mijn auto parkeren bij Duinenwaecke - 0001?
Nee, het is niet mogelijk om je auto op het terrein van de accommodatie te parkeren.
Kan ik zwemmen bij Duinenwaecke - 0001?
Nee, er zijn geen zwemfaciliteiten Duinenwaecke - 0001 aanwezig.

Andere accommodaties in de buurt

Misschien vind je dit ook leuk

Direct te boeken
Cosy @ Sea with terrace
Cosy @ Sea with terrace
Wasmachine Wifi Oven / magnetron Douche
Direct te boeken
Hydro Palace
Hydro Palace
Lift Koelkast Wifi Oven / magnetron
Direct te boeken
Hurlevent
Hurlevent
Lift Koelkast Vriezer Wifi
Direct te boeken
Zon & Zee with seaview
Zon & Zee with seaview
Wifi Verwarming Douche Wellness
Direct te boeken
Brighton
Brighton
Lift Koelkast Wifi Oven / magnetron
Direct te boeken
La Plage 3
La Plage 3
Lift Koelkast Wasmachine Vriezer
Direct te boeken
Laurence
Laurence
Wifi Oven / magnetron Douche Appartementencomplex
Direct te boeken
Louise Marie
Louise Marie
Lift Koelkast Wasmachine Wifi
Plaatsen in de buurt
Duinenwaecke - 0001

België - West-Vlaanderen - Oostende

Fotoboek
Filteren:
badkamers
Duinenwaecke - 0001 - Woonkamer
Duinenwaecke - 0001 - Woonkamer
Duinenwaecke - 0001 - Woonkamer
Duinenwaecke - 0001 - Woonkamer
Duinenwaecke - 0001 - Woonkamer
Duinenwaecke - 0001 - Woonkamer
Duinenwaecke - 0001 - Woonkamer
Duinenwaecke - 0001 - Woonkamer
Duinenwaecke - 0001 - Woonkamer
Duinenwaecke - 0001 - Woonkamer
Duinenwaecke - 0001 - Keuken
Duinenwaecke - 0001 - Keuken
Duinenwaecke - 0001 - Keuken
Duinenwaecke - 0001 - Keuken
Duinenwaecke - 0001 - Keuken
Duinenwaecke - 0001 - Binnen
Duinenwaecke - 0001 - Slaapkamer
Duinenwaecke - 0001 - Slaapkamer
Duinenwaecke - 0001 - Faciliteiten
Duinenwaecke - 0001 - Terrasbalkon
Duinenwaecke - 0001 - Terrasbalkon
Duinenwaecke - 0001 - Terrasbalkon
Duinenwaecke - 0001 - Badkamer
Duinenwaecke - 0001 - Badkamer
Duinenwaecke - 0001 - Badkamer
Duinenwaecke - 0001 - Slaapkamer
Duinenwaecke - 0001 - Slaapkamer
Duinenwaecke - 0001 - Badkamer
Duinenwaecke - 0001 - Slaapkamer
Duinenwaecke - 0001 - Slaapkamer
Duinenwaecke - 0001 - Badkamer
Duinenwaecke - 0001 - Badkamer
Duinenwaecke - 0001 - Binnen
Duinenwaecke - 0001 - Binnen
Duinenwaecke - 0001 - Faciliteiten
Duinenwaecke - 0001 - Hal-ontvangst
Duinenwaecke - 0001 - Buitenlucht
Duinenwaecke - 0001 - Buitenlucht
1/ 38