Logo Vakantiehuisjes.be Logo Vakantiehuisjes.be
  • Actueel & betrouwbaar
  • Direct boeken
  • Lage prijzen

High Cross House

|
Bekijk op kaart
High Cross House
High Cross House
High Cross House
+ 34 foto's
High Cross House
€420,14 v.a. prijs per nacht

De laagste prijsgarantie!

Heb je een vraag over dit vakantiehuis?

Neem contact met ons op

  • Afwasmachine
  • Wasmachine
  • Wifi
  • Vriezer
  • Verwarming
  • Parkeerplaats
Alle voorzieningen

Omschrijving

Binnen

"High Cross House", huis 5-kamers 180 m2. Het objekt is geschikt voor 8 volwassenen. Woonkamer. 1 kamer met 1 2-pers bed. 1 kamer met 1 2-pers bed. 1 kamer met 1 2-pers bed. 1 kamer met 1 x 2 stapelbedden. Keuken (oven, afwasmachine, broodrooster, waterkoker, magnetron, diepvriezer). Bad/WC, douche/WC. Terras. Barbecue. Uitzicht op de tuin en de rivier. Ter beschikking: wasmachine, strijkijzer, haardroger. Internet (WiFi, gratis). Parkeerplaats (3 Auto's). Niet rokers woning. 2 huisdieren/honden toegestaan.

Buiten

Millbrook: Huis. Voor alleengebruik: tuin. Tuinmeubelen. Zandstrand 3.2 km.

Belangrijke informatie
Populaire filters Wifi
Over het vakantiehuisje
  • Aankomst vanaf 16:00 tot 20:00
  • Vertrektijd 10:00

Voorzieningen

Dit maakt jouw verblijf onvergetelijk

Faciliteiten
Voorzieningen
  • Afwasmachine
  • Oven / magnetron
  • Parkeerplaats
  • Verwarming
  • Vriezer
  • Wasmachine
  • Wifi

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over deze accommodatie

Mag ik mijn huisdieren meenemen naar High Cross House?
Ja, je mag 1 huisdieren meenemen naar High Cross House
Is er wifi beschikbaar bij High Cross House?
Ja, deze accommodatie beschikt over wifi en wifi.
Is er airco aanwezig bij High Cross House?
Nee, deze er is op deze accommodatie geen airco aanwezig.
Wat zijn de in- en uitchecktijden voor High Cross House?
Inchecken kan vanaf 16:00 en uitchecken tot 10:00.
Heeft High Cross House een bad?
Nee, High Cross House heeft geen bad.
Kan ik mijn auto parkeren bij High Cross House?
Ja, High Cross House beschikt over een eigen parkeerpaats.
Kan ik zwemmen bij High Cross House?
Nee, er zijn geen zwemfaciliteiten High Cross House aanwezig.

Andere accommodaties in de buurt

Misschien vind je dit ook leuk

Direct te boeken
Nicely Tucked Away Cottage
Nicely Tucked Away Cottage
Koelkast Tuin Wasmachine Vriezer
Direct te boeken
Nicely Tucked Away Cottage
Nicely Tucked Away Cottage
Wasmachine Wifi Vriezer Barbecue
Direct te boeken
Lake View
Lake View
Afwasmachine Wasmachine Wifi Vriezer
Direct te boeken
Lake View
Lake View
Tuin Wasmachine Wifi Barbecue
Direct te boeken
Wiggle Barn, Kingsand
Wiggle Barn, Kingsand
Koelkast Tuin Vriezer Barbecue
Direct te boeken
Wiggle Barn, Kingsand
Wiggle Barn, Kingsand
Wifi Vriezer Oven / magnetron Parkeerplaats
Direct te boeken
Whitsand Bay Lodge
Whitsand Bay Lodge
Wasmachine Koelkast Vriezer Oven / magnetron
Direct te boeken
Whitsand Bay Lodge
Whitsand Bay Lodge
Wasmachine Wifi Vriezer Oven / magnetron
Plaatsen in de buurt
High Cross House

Verenigd Koninkrijk - Engeland - Cornwall

Fotoboek
Filteren:
badkamers
High Cross House - Buiten
High Cross House - Binnen
High Cross House - Buiten
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
High Cross House - Buiten
High Cross House - Buiten
High Cross House - Buiten
High Cross House - Buiten
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
High Cross House - Buiten
High Cross House - Binnen
High Cross House - Binnen
1/ 37