Logo Vakantiehuisjes.be Logo Vakantiehuisjes.be
  • Actueel & betrouwbaar
  • Direct boeken
  • Lage prijzen

Palm Cott

|
Bekijk op kaart
Palm Cott
Palm Cott
Palm Cott
+ 28 foto's
Palm Cott
€87,54 v.a. prijs per nacht

De laagste prijsgarantie!

Heb je een vraag over dit vakantiehuis?

Neem contact met ons op

  • Wifi
  • Verwarming
  • Parkeerplaats
Alle voorzieningen

Omschrijving

Binnen

"Palm Cott", huis 3-kamers 110 m2. Het objekt is geschikt voor 4 volwassenen. Woonkamer met open haard. 1 kamer met 1 2-pers bed. 1 kamer met 2 bedden. Keuken (oven, broodrooster, waterkoker, magnetron). Douche/WC. Terras. Ter beschikking: strijkijzer, haardroger. Internet (WiFi, gratis). Niet rokers woning. 1 huisdier/hond toegestaan. Rookmelders.

Buiten

Brixham: Cottage. Voor alleengebruik: tuin. Tuinmeubelen, openbare parkeerplaatsen.

Belangrijke informatie
Populaire filters Wifi
Over het vakantiehuisje
  • Gelegen inBrixham
  • Aankomst vanaf 16:00 tot 20:00
  • Vertrektijd 10:00

Voorzieningen

Dit maakt jouw verblijf onvergetelijk

Faciliteiten
Voorzieningen
  • Oven / magnetron
  • Parkeerplaats
  • Verwarming
  • Wifi

Het klimaat in Brixham

Het weer het gehele jaar

Maand Temperatuur (°C) Luchtvochtigheid (%) Neerslagsom (mm)
Januari /4° 85% 98 mm
Februari /4° 83% 74 mm
Maart 11°/5° 82% 68 mm
April 13°/6° 80% 56 mm
Mei 16°/8° 79% 55 mm
Juni 18°/11° 79% 51 mm
Juli 20°/13° 79% 47 mm
Augustus 20°/13° 80% 60 mm
September 18°/12° 81% 69 mm
Oktober 15°/10° 83% 98 mm
November 12°/7° 85% 87 mm
December 10°/5° 86% 102 mm

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over deze accommodatie

Mag ik mijn huisdieren meenemen naar Palm Cott?
Ja, je mag 1 huisdieren meenemen naar Palm Cott
Is er wifi beschikbaar bij Palm Cott?
Ja, deze accommodatie beschikt over wifi en wifi.
Is er airco aanwezig bij Palm Cott?
Nee, deze er is op deze accommodatie geen airco aanwezig.
Wat zijn de in- en uitchecktijden voor Palm Cott?
Inchecken kan vanaf 16:00 en uitchecken tot 10:00.
Heeft Palm Cott een bad?
Nee, Palm Cott heeft geen bad.
Kan ik mijn auto parkeren bij Palm Cott?
Ja, Palm Cott beschikt over een eigen parkeerpaats.
Kan ik zwemmen bij Palm Cott?
Nee, er zijn geen zwemfaciliteiten Palm Cott aanwezig.

Andere accommodaties in de buurt

Misschien vind je dit ook leuk

Direct te boeken
Palm Cott
Palm Cott
Tuin Wifi Koelkast Vriezer
Direct te boeken
Rosedale Cottage
Rosedale Cottage
Tuin Wasmachine Wifi Koelkast
Direct te boeken
Larkrise
Larkrise
Afwasmachine Wasmachine Wifi Vriezer
Direct te boeken
The Old Library
The Old Library
Koelkast Wasmachine Vriezer Oven / magnetron
Direct te boeken
The Old Library
The Old Library
Wasmachine Wifi Vriezer Oven / magnetron
Direct te boeken
Meadfoot View
Meadfoot View
Afwasmachine Wasmachine Wifi Oven / magnetron
Direct te boeken
Babbacombe
Babbacombe
Wasmachine Wifi Douche Parkeerplaats
Direct te boeken
Torwood
Torwood
Wifi Douche Parkeerplaats
Plaatsen in de buurt
Palm Cott

Verenigd Koninkrijk - Engeland - Torbay - Brixham

Fotoboek
Filteren:
badkamers
Palm Cott - Binnen
Palm Cott - Binnen
Palm Cott - Binnen
Palm Cott - Buiten
Palm Cott - Buiten
Palm Cott - Buiten
Palm Cott - Buiten
Palm Cott - Buiten
Palm Cott - Buiten
Palm Cott - Buiten
Palm Cott - Buiten
Palm Cott - Binnen
Palm Cott - Binnen
Palm Cott - Binnen
Palm Cott - Binnen
Palm Cott - Binnen
Palm Cott - Binnen
Palm Cott - Binnen
Palm Cott - Binnen
Palm Cott - Binnen
Palm Cott - Binnen
Palm Cott - Binnen
Palm Cott - Binnen
Palm Cott - Binnen
Palm Cott - Binnen
Palm Cott - Binnen
Palm Cott - Buiten
Palm Cott - Buiten
Palm Cott - Binnen
Palm Cott - Binnen
Palm Cott - Buiten
1/ 31