Logo Vakantiehuisjes.be Logo Vakantiehuisjes.be
  • Actueel & betrouwbaar
  • Direct boeken
  • Lage prijzen

Maple Villa 1

|
Bekijk op kaart
Maple Villa 1
Maple Villa 1
Maple Villa 1
+ 50 foto's
Maple Villa 1
€0,00 v.a. prijs per nacht

De laagste prijsgarantie!

Heb je een vraag over dit vakantiehuis?

Neem contact met ons op

Omschrijving

Maple Villa 1 | Deluxe Sea View Villa in Walking Distance from Beach

De villa in Plakias heeft 3 slaapkamer(s) en kan gereserveerd worden tot 6 personen. Accommodatie De accommodatie heeft een oppervlakte van 130 m² ismooi ingerichte en is recent gebouwd, met uitzicht zee en het zwembad. De woning bevindt zich op 400 m van het restaurant "Taverna Sirocco", 400 m from coffee shop, 700 m van het zandstrand "Plakias Beach", 1 km van de supermarkt "SYNKA", 1 km van de supermarkt "PERISTERAKIS", 95 km van de luchthaven "Chania International Airport Ioannis Daskalogianni", 113 km van de luchthaven "Heraklion International Airport N. Kazantzakis" en is gelegen in een gebied met de volgende kenmerken kindvriendelijke buurt zone en vlak aan zee. Tevens heeft u de beschikking over tuinmeubilair, wasmachine, internet (wifi), haardroger, balkon, warmtepomp, airconditioning in de gehele woning, zwembad privé, openlucht parkeerplaats in in het zelfde gebouw, klamboes in de hele accommodatie, 4 Televisies. De open keuken, elektrisch fornuis, is uitgerust met koelkast, magnetron, oven, vriezer, vaatwasmachine, servies/bestek, keukengerei, koffiezetapparaat, broodrooster, waterkoker, sapcentrifuge en keukengerei.

Over het vakantiehuisje
  • Gelegen inPlakias
  • Aankomst vanaf 15:00 tot 18:00
  • Vertrektijd 10:00

Op de kaart

Alle informatie die je nodig hebt voor de juiste beslissing!

Het weer
Weather Icon 23°C Helder
Minimaal 23°C
Maximaal 29°C
Komende dagen
  • za. 04 29°/24° 11%
  • zo. 05 25°/22° 25%
  • ma. 06 26°/22° 6%
  • di. 07 28°/21° 3%
  • wo. 08 29°/22° 4%

Het klimaat in Plakias

Het weer het gehele jaar

Maand Temperatuur (°C) Luchtvochtigheid (%) Neerslagsom (mm)
Januari 16°/9° 72% 95 mm
Februari 16°/9° 70% 85 mm
Maart 17°/10° 68% 62 mm
April 20°/12° 66% 32 mm
Mei 24°/15° 63% 11 mm
Juni 28°/19° 56% 3 mm
Juli 30°/22° 52% 1 mm
Augustus 30°/23° 53% 2 mm
September 28°/20° 59% 10 mm
Oktober 25°/17° 65% 38 mm
November 21°/13° 70% 69 mm
December 17°/10° 73% 97 mm

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over deze accommodatie

Mag ik mijn huisdieren meenemen naar Maple Villa 1?
Nee, het is niet toegestaan om huisdieren mee te nemen naar Maple Villa 1
Is er wifi beschikbaar bij Maple Villa 1?
Nee, er is geen aanwezig op deze accommodatie.
Is er airco aanwezig bij Maple Villa 1?
Nee, deze er is op deze accommodatie geen airco aanwezig.
Wat zijn de in- en uitchecktijden voor Maple Villa 1?
Inchecken kan vanaf 15:00 en uitchecken tot 10:00.
Heeft Maple Villa 1 een bad?
Nee, Maple Villa 1 heeft geen bad.
Kan ik mijn auto parkeren bij Maple Villa 1?
Nee, het is niet mogelijk om je auto op het terrein van de accommodatie te parkeren.
Kan ik zwemmen bij Maple Villa 1?
Nee, er zijn geen zwemfaciliteiten Maple Villa 1 aanwezig.

Andere accommodaties in de buurt

Misschien vind je dit ook leuk

Direct te boeken
Secret Nest 2
Secret Nest 2
Koelkast Airco Verwarming Wifi
Direct te boeken
Maple Villa 1
Direct te boeken
Maple Villa 2
Direct te boeken
Maple Villa 3
Direct te boeken
Sunset View
Sunset View
Koelkast Tuin Wasmachine Airco
Direct te boeken
Schönes Ferienhaus in Plakias mit kostenlosem Parkplatz
Direct te boeken
In Plakias mit privatem Parkplatz
In Plakias mit privatem Parkplatz
Wasmachine Wifi Airco Barbecue
Plaatsen in de buurt
Maple Villa 1

Griekenland - Kreta - Plakias

Fotoboek
Filteren:
badkamers
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
Maple Villa 1 - Niet-getagd
1/ 53