Logo Vakantiehuisjes.be Logo Vakantiehuisjes.be
  • Actueel & betrouwbaar
  • Direct boeken
  • Lage prijzen

Résidence Daria-i Nor *****

|
Bekijk op kaart
Résidence Daria-i Nor *****
Résidence Daria-i Nor *****
Résidence Daria-i Nor *****
+ 15 foto's
Résidence Daria-i Nor *****
€332,00 v.a. prijs per nacht

De laagste prijsgarantie!

Heb je een vraag over dit vakantiehuis?

Neem contact met ons op

  • Afwasmachine
  • Tv
  • Oven / magnetron
  • Appartement
  • Appartementencomplex
Alle voorzieningen

Omschrijving

Hut in Frankrijk bij wandelpaden

Deze ruime hut met 4 kamers is geschikt voor maximaal 8 personen, waardoor hij ideaal is voor gezinnen of groepen. Het beschikt over een comfortabele woonkamer en een balkon, ideaal om te genieten van het omliggende uitzicht. De cabine beschikt over een hoofdslaapkamer met een tweepersoonsbed, twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden en een cabinegedeelte met twee stapelbedden. Met 2 doucheruimtes, een badkamer en 2 aparte toiletten garandeert deze accommodatie comfort en privacy voor alle gasten.
De hut ligt in een schilderachtige omgeving en wordt omgeven door een verscheidenheid aan buitenattracties, perfect voor natuurliefhebbers. Bezoekers kunnen nabijgelegen wandelpaden verkennen, genieten van mooie wandelingen en de schoonheid van het omliggende landschap ervaren. Lokale cafיs en markten liggen ook op slechts een korte afstand en bieden de mogelijkheid om de regionale keuken te proeven en lokale goederen te kopen.
De hut is voorzien van een volledig uitgeruste keuken, zodat u uw eigen maaltijden kunt bereiden. De ruime woonkamer en eetruimte zijn perfect voor bijeenkomsten, terwijl de moderne badkamer en doucheruimtes gemak en comfort bieden. Of u nu maaltijden kookt, ontspant of geniet van het buitenleven, deze hut biedt alle voorzieningen die u nodig heeft voor een onvergetelijk verblijf.

Belangrijke informatie
Type vakantiehuisje Appartement
Over het vakantiehuisje
  • Gelegen inL'Alpe d'Huez
  • Aankomst vanaf 15:00 tot 20:00
  • Vertrektijd 10:00

Voorzieningen

Dit maakt jouw verblijf onvergetelijk

Faciliteiten
Voorzieningen
  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Oven / magnetron
  • Tv

Het klimaat in L'Alpe d'Huez

Het weer het gehele jaar

Maand Temperatuur (°C) Luchtvochtigheid (%) Neerslagsom (mm)
Januari /-6° 83% 83 mm
Februari /-6° 80% 69 mm
Maart /-3° 77% 67 mm
April /-1° 73% 76 mm
Mei 12°/3° 71% 88 mm
Juni 16°/7° 71% 82 mm
Juli 19°/9° 68% 62 mm
Augustus 19°/9° 69% 69 mm
September 15°/6° 72% 67 mm
Oktober 10°/3° 76% 85 mm
November /-2° 81% 88 mm
December /-5° 83% 97 mm

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over deze accommodatie

Mag ik mijn huisdieren meenemen naar Résidence Daria-i Nor *****?
Ja, je mag 7 huisdieren meenemen naar Résidence Daria-i Nor *****
Is er wifi beschikbaar bij Résidence Daria-i Nor *****?
Nee, er is geen aanwezig op deze accommodatie.
Is er airco aanwezig bij Résidence Daria-i Nor *****?
Nee, deze er is op deze accommodatie geen airco aanwezig.
Wat zijn de in- en uitchecktijden voor Résidence Daria-i Nor *****?
Inchecken kan vanaf 15:00 en uitchecken tot 10:00.
Heeft Résidence Daria-i Nor ***** een bad?
Nee, Résidence Daria-i Nor ***** heeft geen bad.
Kan ik mijn auto parkeren bij Résidence Daria-i Nor *****?
Nee, het is niet mogelijk om je auto op het terrein van de accommodatie te parkeren.
Kan ik zwemmen bij Résidence Daria-i Nor *****?
Nee, er zijn geen zwemfaciliteiten Résidence Daria-i Nor ***** aanwezig.

Andere accommodaties in de buurt

Misschien vind je dit ook leuk

Direct te boeken
Résidence Daria-i Nor *****
Résidence Daria-i Nor *****
Koelkast Tv Oven / magnetron Appartement
Direct te boeken
Résidence Daria-i Nor *****
Résidence Daria-i Nor *****
Koelkast Tv Oven / magnetron Appartement
Direct te boeken
Résidence Daria-i Nor *****
Résidence Daria-i Nor *****
Koelkast Tv Oven / magnetron Appartement
Direct te boeken
Résidence Daria-i Nor *****
Résidence Daria-i Nor *****
Koelkast Tv Oven / magnetron Appartement
Direct te boeken
Résidence Daria-i Nor *****
Résidence Daria-i Nor *****
Koelkast Tv Oven / magnetron Appartement
Direct te boeken
Résidence Daria-i Nor *****
Résidence Daria-i Nor *****
Sauna Koelkast Oven / magnetron Wellness
Direct te boeken
Résidence Daria-i Nor *****
Direct te boeken
Appart'Hôtel Prestige Odalys L'Eclose
Plaatsen in de buurt
Résidence Daria-i Nor *****

Frankrijk - Auvergne-Rhône-Alpes - Isère - L'Alpe d'Huez

Fotoboek
badkamers
Résidence Daria-i Nor *****
Résidence Daria-i Nor *****
Résidence Daria-i Nor *****
Résidence Daria-i Nor *****
Résidence Daria-i Nor *****
Résidence Daria-i Nor *****
Résidence Daria-i Nor *****
Résidence Daria-i Nor *****
Résidence Daria-i Nor *****
Résidence Daria-i Nor *****
Résidence Daria-i Nor *****
Résidence Daria-i Nor *****
Résidence Daria-i Nor *****
Résidence Daria-i Nor *****
Résidence Daria-i Nor *****
Résidence Daria-i Nor *****
Résidence Daria-i Nor *****
Résidence Daria-i Nor *****
1/ 18