Logo Vakantiehuisjes.be Logo Vakantiehuisjes.be
  • Actueel & betrouwbaar
  • Direct boeken
  • Lage prijzen

Yonder Castle Hill

|
Bekijk op kaart
Yonder Castle Hill
Yonder Castle Hill
Yonder Castle Hill
+ 34 foto's
Yonder Castle Hill
€717,00 v.a. prijs per nacht

De laagste prijsgarantie!

Heb je een vraag over dit vakantiehuis?

Neem contact met ons op

  • Afwasmachine
  • Wasmachine
  • Wifi
  • Vriezer
  • Verwarming
  • Parkeerplaats
Alle voorzieningen

Omschrijving

Binnen

"Yonder Castle Hill", bungalow 6-kamers 170 m2. Het objekt is geschikt voor 8 volwassenen + 2 kinderen. Woonkamer met open haard. 1 kamer met 1 2-pers bed. 1 kamer met 1 2-pers bed. 1 kamer met 1 2-pers bed. 1 kamer met 1 bed. 1 kamer met 1 x 2 stapelbedden. Keuken (oven, afwasmachine, broodrooster, waterkoker, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine). 2 bad/WC's, douche/WC. Ter beschikking: wasmachine, droger, haardroger. Internet (WiFi, gratis). Parkeerplaats (5 Auto's). Niet rokers woning. 2 huisdieren/honden toegestaan. Rookmelders.

Buiten

Harley: Bungalow. Voor alleengebruik: tuin. Tuinmeubelen.

Belangrijke informatie
Populaire filters Wifi
Over het vakantiehuisje
  • Aankomst vanaf 16:00 tot 20:00
  • Vertrektijd 10:00

Voorzieningen

Dit maakt jouw verblijf onvergetelijk

Faciliteiten
Voorzieningen
  • Afwasmachine
  • Oven / magnetron
  • Parkeerplaats
  • Verwarming
  • Vriezer
  • Wasmachine
  • Wifi

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over deze accommodatie

Mag ik mijn huisdieren meenemen naar Yonder Castle Hill?
Ja, je mag 1 huisdieren meenemen naar Yonder Castle Hill
Is er wifi beschikbaar bij Yonder Castle Hill?
Ja, deze accommodatie beschikt over wifi en wifi.
Is er airco aanwezig bij Yonder Castle Hill?
Nee, deze er is op deze accommodatie geen airco aanwezig.
Wat zijn de in- en uitchecktijden voor Yonder Castle Hill?
Inchecken kan vanaf 16:00 en uitchecken tot 10:00.
Heeft Yonder Castle Hill een bad?
Nee, Yonder Castle Hill heeft geen bad.
Kan ik mijn auto parkeren bij Yonder Castle Hill?
Ja, Yonder Castle Hill beschikt over een eigen parkeerpaats.
Kan ik zwemmen bij Yonder Castle Hill?
Nee, er zijn geen zwemfaciliteiten Yonder Castle Hill aanwezig.

Andere accommodaties in de buurt

Misschien vind je dit ook leuk

Direct te boeken
Shepherd's Lodge at Morrells Wood
Shepherd's Lodge at Morrells Wood
Wasmachine Wifi Vriezer Oven / magnetron
Direct te boeken
The Dairy at Morrells Wood
The Dairy at Morrells Wood
Wasmachine Wifi Vriezer Oven / magnetron
Direct te boeken
The Dairy at Morrells Wood
Direct te boeken
Shepherd's Rest at Morrells Wood
Shepherd's Rest at Morrells Wood
Wasmachine Wifi Vriezer Oven / magnetron
Direct te boeken
Shepherd's Retreat at Morrells Wood
Shepherd's Retreat at Morrells Wood
Wasmachine Wifi Vriezer Oven / magnetron
Direct te boeken
Hay and Hedgerow Glamping
Hay and Hedgerow Glamping
Tuin Koelkast Oven / magnetron Wifi
Direct te boeken
Hay and Hedgerow Glamping
Hay and Hedgerow Glamping
Wifi Oven / magnetron Parkeerplaats
Direct te boeken
Netley Hall - Peach Tree
Netley Hall - Peach Tree
Koelkast Vriezer Oven / magnetron Wifi
Yonder Castle Hill

Verenigd Koninkrijk - Engeland - Shropshire

Fotoboek
Filteren:
badkamers
Yonder Castle Hill - Buiten
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Buiten
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Buiten
Yonder Castle Hill - Buiten
Yonder Castle Hill - Buiten
Yonder Castle Hill - Buiten
Yonder Castle Hill - Buiten
Yonder Castle Hill - Buiten
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Binnen
Yonder Castle Hill - Buiten
Yonder Castle Hill - Buiten
Yonder Castle Hill - Binnen
1/ 37