Logo Vakantiehuisjes.be Logo Vakantiehuisjes.be
  • Actueel & betrouwbaar
  • Direct boeken
  • Lage prijzen

Chalet Matten, (Grächen),

|
Bekijk op kaart
Chalet Matten, (Grächen),
Chalet Matten, (Grächen),
Chalet Matten, (Grächen),
+ 5 foto's
Chalet Matten, (Grächen),
€85,86 v.a. prijs per nacht

De laagste prijsgarantie!

Heb je een vraag over dit vakantiehuis?

Neem contact met ons op

  • Afwasmachine
  • Wasmachine
  • Wifi
  • Oven / magnetron
  • Douche
Alle voorzieningen

Omschrijving

Inside

2-room apartment on the ground floor with 1 double bedroom, spacious living room, abg. Kitchen, shower/WC. The kitchen has everything from an egg boiler to a raclette and fondue set, including a dishwasher. If you don't want to watch TV or listen to music, you can relax in the sauna.

Outside

Chalet Matten in Grächen is in a quiet location, 5 min. from the village centre and 3 min. from the Hannigalp mountain railway. The car is parked in its own garage. All shopping facilities are also in the immediate vicinity. A sauna is available to house guests on the ground floor. The caretaker is also a qualified masseur. You can book appointments with him personally. For the winter there is a ski cellar with ski boot heating. Visit our homepage: www.chaletmattengrächen.ch. Non-smoking apartment (smoking permitted on the balcony). Pets on request from the landlord. Parking space included Excluding visitor's tax Final cleaning Linen

Belangrijke informatie
Populaire filters Wifi
Over het vakantiehuisje
  • Gelegen inGrächen
  • Aankomst vanaf 14:00 tot 18:00
  • Vertrektijd 09:00

Voorzieningen

Dit maakt jouw verblijf onvergetelijk

Faciliteiten
Voorzieningen
  • Afwasmachine
  • Douche
  • Oven / magnetron
  • Tv
  • Wasmachine
  • Wifi

Het klimaat in Grächen

Het weer het gehele jaar

Maand Temperatuur (°C) Luchtvochtigheid (%) Neerslagsom (mm)
Januari /-8° 78% 40 mm
Februari /-7° 75% 35 mm
Maart /-4° 71% 38 mm
April /0° 67% 38 mm
Mei 13°/4° 67% 50 mm
Juni 17°/8° 65% 60 mm
Juli 20°/10° 65% 55 mm
Augustus 19°/10° 65% 60 mm
September 15°/7° 68% 40 mm
Oktober 11°/3° 71% 35 mm
November /-2° 76% 38 mm
December /-6° 78% 42 mm

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over deze accommodatie

Mag ik mijn huisdieren meenemen naar Chalet Matten, (Grächen),?
Nee, het is niet toegestaan om huisdieren mee te nemen naar Chalet Matten, (Grächen),
Is er wifi beschikbaar bij Chalet Matten, (Grächen),?
Ja, deze accommodatie beschikt over wifi en wifi.
Is er airco aanwezig bij Chalet Matten, (Grächen),?
Nee, deze er is op deze accommodatie geen airco aanwezig.
Wat zijn de in- en uitchecktijden voor Chalet Matten, (Grächen),?
Inchecken kan vanaf 14:00 en uitchecken tot 09:00.
Heeft Chalet Matten, (Grächen), een bad?
Nee, Chalet Matten, (Grächen), heeft geen bad.
Kan ik mijn auto parkeren bij Chalet Matten, (Grächen),?
Nee, het is niet mogelijk om je auto op het terrein van de accommodatie te parkeren.
Kan ik zwemmen bij Chalet Matten, (Grächen),?
Nee, er zijn geen zwemfaciliteiten Chalet Matten, (Grächen), aanwezig.

Andere accommodaties in de buurt

Misschien vind je dit ook leuk

Direct te boeken
Chalet Heimatglück, (Grächen), 1179 - 1181
Chalet Heimatglück, (Grächen), 1179 - 1181
Afwasmachine Wifi Barbecue Oven / magnetron
Direct te boeken
Chalet Heimatglück, (Grächen), 1179 - 1181
Chalet Heimatglück, (Grächen), 1179 - 1181
Afwasmachine Wifi Barbecue Oven / magnetron
Direct te boeken
Ambassador "Yellow Home", (Grächen). 2-Bettwohnung
Direct te boeken
Beau-Site 2, (Grächen), 5033
Beau-Site 2, (Grächen), 5033
Afwasmachine Wasmachine Wifi Barbecue
Direct te boeken
Morion, Haus Alana, (Grächen),
Morion, Haus Alana, (Grächen),
Sauna Afwasmachine Wifi Oven / magnetron
Direct te boeken
AsterB, (Grächen),
AsterB, (Grächen),
Afwasmachine Wifi Oven / magnetron
Direct te boeken
AsterB, (Grächen),
AsterB, (Grächen),
Afwasmachine Wifi Oven / magnetron Douche
Direct te boeken
AsterB, (Grächen),
AsterB, (Grächen),
Afwasmachine Wifi Oven / magnetron Douche
Plaatsen in de buurt
Chalet Matten, (Grächen),

Zwitserland - Wallis - Grächen

Fotoboek
Filteren:
badkamers
Chalet Matten, (Grächen), - Binnen
Chalet Matten, (Grächen), - Binnen
Chalet Matten, (Grächen), - Binnen
Chalet Matten, (Grächen), - Buiten
Chalet Matten, (Grächen), - Buiten
Chalet Matten, (Grächen), - Buiten
Chalet Matten, (Grächen), - Buiten
Chalet Matten, (Grächen), - Buiten
1/ 8